خانه / همه دسته ها / ورزشی / فوتبال / بکهام بساز و بفروش شد

بکهام بساز و بفروش شد

دیوید بکام برنامه‌ای برای ساخت یک استادیوم بزرگ فوتبال در شهر میامی ارائه داده و حالا شهروندان میامی باید برای تایید برنامه‌ ساخت و ساز او در یک رای‌گیری شرکت کنند.

شورای شهر میامی به برگزاری یک رفراندوم در ماه  نوامبر رای داده تا شهروندان میامی نظر خود را درباره‌ی ساخت استادیوم دیوید بکام ابراز کنند. مجموعه‌ی ورزشی دیوید بکهام قرار است در زمینی ساخته شود که در تملک شهرداری است و در حال حاضر یک زمین گلف متعلق به شهرداری در آن فعالیت می‌کند.

پیشنهاد کاپیتان سابق تیم ملی انگیس و شرکای تجاری‌اش، ساخت یک استادیوم ۲۵هزار نفره برای یکی از باشگاه‌های لیگ فوتبال آمریکا mls است که در کنار آن ۲۳ جریب زمین‌های تمرینی، آکادمی جوانان و یک هتل ۷۵۰ اتاقه، رستوران، فروشگاه و فضاهای اداری ساخته خواهد شد.

هفته‌ پیش بعد از آنکه ارائه‌ پیشنهاد گروه سرمایه‌گذار با نظرات موافق و مخالف بسیاری همراه شد، شورای شهر میامی، رای‌گیری درباره‌ی این موضوع را به تاخیر انداخته بود.

از جمله مخالفان این طرح، گروهی از گلف‌بازان میامی بودند که در گذشته در باشگاه گلف شهرداری تربیت شده بودند. با تصمیم روز چهارشنبه‌ شورای شهر، شهروندان میامی تصمیم خواهند گرفت که آیا شهرداری می‌تواند با تغییر قوانین خود و پشت سر گذاشتن تشریفات مناقصه، با گروه سرمایه‌گذاری دیوید بکام در مورد قرارداد اجاره‌ ۹۹ساله‌ی زمین مورد نظر به توافق برسد؟

منبع: سایت نود

حتما ببینید

گرانترین پیراهن های لیگ برتر انگلیس

منچستریونایتد در بین تمامی تیم های لیگ برتری همچنان بیشترین درآمد را از اسپانسر پیراهن …

پردرآمدترین فوتبالیست های اینستاگرام

فوتبالیست های سرشناس با پست های که می گذارند نه تنها هواداران خود را از …

حقایقی درباره ملکه کره شمالی

همسر رهبر کره شمالی به ندرت در انظار عمومی ظاهر می شود و نام او …

بخش نظرات

لطفاوارد شوید برای نظر گذاشتن
avatar
  موضوع  
هشدارِ
error: این امکان غیرفعال است