خانه / همه دسته ها / ورزشی / فوتبال / ویلای لوکس مارادونا در بلاروس

ویلای لوکس مارادونا در بلاروس

فوتبال آرژانتین که در جام جهانی 1986 به همراه تیم ملی کشورش جام جهانی را فتح کرده بعد از آنکه در جام جهانی روسیه به عنوان یکی از سفیران فیفا حضور داشت، با به پایان رسیدن جام جهانی توانست به بلاروس سفر کرده و به عنوان رئیس باشگاه دینامو برست آغاز به کار کند.

او با یک جت شخصی به بلاروس پرواز کرده و سپس سوار بر یک جیپ بزرگ در خیابانهای شهر برست به حرکت درآمده و برای هوادارانش ابراز احساسات کرد. دینامو برست دو سال پیش از ورشکستگی نجات داده شد.

گفته می‌شود تا چند سال پیش وضع مالی باشگاه چنان بحرانی بوده که گاهی از هواداران برای اهدای کمک مالی به باشگاه درخواست می‌شده تا دینامو برست بتواند برای بازیکنانش پیراهن خریداری کند. اما با از راه رسیدن یک سرمایه‌گذار جدید از امارات متحده‌ی عربی، باشگاه در بلاروس موفق به فتح دو جام شده و حالا برای ساخت استادیوم جدیدی با ظرفیت 30هزار نفر برنامه‌ریزی کرده است.

همچنین امروز نشریه اوله، تصاویری از عمارت بزرگ مارادونا در بلاروس را منتشر کرد که نشان می دهد اسطوره در این کشور از تمام امکانات رفاهی لازم برخوردار است.

عمارتی 7 اتاق خوابه، استخر در داخل و خارج از عمارت، یک فرودگاه دو بانده که مارادونا هر زمان که اراده کند با جت اختصاصی خود به بلاروس بیاید و یازده نفر که استخدام شده اند تا کارهای عمارت را انجام دهند. دو اتوموبیل بی ام و کوپه و نیز رولزرویس فانتوم که اختصاصی از دوبی وارد شده اند نیز به مارادونا هدیه داده شده اند.

همچنین ببینید

پر افتخارترین مربی دنیا چه کسی است؟

پپ گواردیولا در مسیر شکستن تمامی رکوردهایی است که در دنیای مربیگری پیش روی او …

فوتبالیست های زشت و همسران زیبا

فوتبالیست های معروفی هستند که با وجود زشتی قیافه شان، همسرانی بسیار زیبا دارند. بطنِ فوتبال …

شهرهایی که الهام بخش مشاهیر بوده اند

مسافرانی که عاشق مطالعه هستند، به جای اینکه کتاب را در چمدان جا بدهند، با …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: این امکان غیرفعال است