خانه / همه دسته ها / ورزشی / فوتبال / جنجالی ترین درگیری های بازیکنان و مربیان ایرانی

جنجالی ترین درگیری های بازیکنان و مربیان ایرانی

کریمی، دایی، ژنرال و غزال. در درگیری رسانه‌ای بازیکنان و مربیان فوتبال ایران، رد پای ستاره‌های زیادی دیده می‌شود.

به گزارش وبسایت نود، وقتی خداداد عزیزی به عنوان سرمربی سپیدرود در فصل جدید انتخاب شد، حدس زدن درگیری احتمالی او با کعبی کار سختی نبود. دو نفری که در این سال‌ها، پای ثابت بسیاری از درگیری‌های بازیکن با مربی در فوتبال ایران بوده‌اند. کعبی قبلا سابقه مصاحبه علیه قطبی و یاوری را داشت و خداداد هم روبروی بسیاری از بازیکنان و مربیان سابقش قرار گرفته بود. خداداد به گفته خودش، از همان اول هم کعبی را نمی‌خواست اما قرارداد او با باشگاه، مانع کنار گذاشتنش می‌شد.

درگیری دو نفره آن‌ها، پس از هفته دوم شکل گرفت و همچنان در رسانه‌ها ادامه دارد. درگیری‌هایی که اولین مورد در فوتبال ایران نیست و آخرین مورد هم نخواهد بود. درگیری‌هایی که فقط، به تیم‌های بحران زده‌ای مثل سپیدرود خلاصه نمی‌شود و بزرگترین بازیکنان مربیان لیگ هم در برخی مقاطع، روبروی هم قرار گرفته‌اند و حسابی، در مصاحبه‌های‌شان از خجالت هم درآمده‌اند.

غزال عصبانی

یکی از اولین کسانی که در فوتبال ایران مصاحبه‌هایی تند علیه مربیانش انجام داد، خداداد عزیزی بود. خداداد سال بعد از قهرمانی پاس در لیگ برتر، با جلالی به مشکل خورد و در نهایت، سرمربی پاس این تیم را ترک کرد. خداداد در مصاحبه‌هایش، مشکلات را گردن جلالی انداخته بود. قبل از پاس هم خداداد در تیم ملی، تقریبا با تمام مربیانش از جمله طالبی، بلاژویچ و برانکو مشکلاتی داشت و در مصاحبه‌هایش، آن‌ها را بی‌نصیب نگذاشت. خداداد بعد از نشستن روی نیمکت، کمتر نیاز پیدا کرد تا در رسانه‌ها علیه بازیکنانش موضع بگیرد اما استعفا چند روز پس از اخراج کردن کعبی از باشگاه، باعث شد کار آن‌ها به مصاحبه‌های تند علیه هم بکشد.

دوگانه دایی

دایی جزو معدود افرادی است که هم به عنوان بازیکن و هم به عنوان مربی، سابقه زیادی در درگیری‌های رسانه‌ای دارد. دایی یک سال پس از بازگشت به لیگ برتر، بخاطر پروین از پرسپولیس رفت و این دو نفر، در مصاحبه‌های متعدد طعنه‌های زیادی به هم زدند. مدت کوتاهی بعد، دایی مربی شد و خیلی زود، با مایلی‌کهن به مشکل خورد و تا شکایت و زندان جلو رفتند. زمانی که دایی به تیم ملی رفت، روبروی کریمی قرار گرفت. پس از بازگشت به لیگ برتر هم دایی در دو مقطع، کریمی را نخواست و این دو نفر مصاحبه‌های متنوعی علیه هم انجام دادند.

رکورد ژنرال

شاید رکورددار درگیری‌های رسانه‌ای با بازیکنان در لیگ برتر، امیر قلعه‌نویی باشد. قلعه‌نویی به عنوان مربی با حجازی و مرفاوی و مایلی‌کهن درگیری لفظی داشت و بین بازیکنانش آندرانیک تیموریان، جواد نکونام، مهدی رحمتی، محرم نویدکیا و مجتبی جباری مهمترین بازیکنانی بودند که علیه او مصاحبه کردند. قلعه‌نویی هم تقریبا هیچکدام را بی جواب نگذاشت و در یک مورد، کارش با نکونام بخاطر این مصاحبه‌ها به دادگاه کشید.

رد پای جادوگر

از لیگ هشتم که کریمی به لیگ برتر برگشت، با بسیاری از مربیان و مدیران باشگاهش به مشکل خورد. با این حال بجز دایی که اجازه بازگشت او به پرسپولیس را نداد و حسابی با کریمی درگیر شد، او فقط علیه یکی دو نفر از مربیانش مصاحبه کرد. دنیزلی و ژوزه بعد از نتیجه نگرفتن پرسپولیس، از تیغ مصاحبه‌های جادوگر در امان نماندند و ژوزه، در نهایت تصمیم به اخراج او گرفت.

آرایش و پیرایش

درگیری کعبی با مربیانش، همیشه موضوعی مشترک داشته است. او مربیانش را به مسائل مختلفی متهم می‌کرد اما خداداد و یاوری، هر دو روی وضعیت ظاهری کعبی و نوع آرایش او دست گذاشتند. موضوعی که اختلاف را بیشتر کرد و لحن مصاحبه‌ها تندتر شدند. کعبی در ماجرای درگیری قلعه‌نویی و نکونام هم در مصاحبه‌ای طرف نکونام را گرفت و قلعه‌نویی از او شکایت کرد.

منبع: سایت نود

حتما ببینید

گرانترین پیراهن های لیگ برتر انگلیس

منچستریونایتد در بین تمامی تیم های لیگ برتری همچنان بیشترین درآمد را از اسپانسر پیراهن …

پردرآمدترین فوتبالیست های اینستاگرام

فوتبالیست های سرشناس با پست های که می گذارند نه تنها هواداران خود را از …

حقایقی درباره ملکه کره شمالی

همسر رهبر کره شمالی به ندرت در انظار عمومی ظاهر می شود و نام او …

بخش نظرات

لطفاوارد شوید برای نظر گذاشتن
avatar
  موضوع  
هشدارِ
error: این امکان غیرفعال است