خانه / همه دسته ها / حالا تراکتور مدعی است!

حالا تراکتور مدعی است!

به گزارش ای چه، پیروزی تیم نخست تبریز در دربی آذربایجان نشان داد که آینده تراکتور با هدایت توشاک می تواند درخشان تر از جایگاهی باشد که اکنون در جدول رقابت ها از آن خود کرده است.

لیگ هجدهم و شروعی دوباره

فصل جدید رقابت های لیگ برتر بر خلاف دوره پیشین به شکلی تازه برای تراکتوری ها آغاز شد. در لیگ هفدهم تراکتور با محرومیت از نقل و انتقالات تابستانی تیمی بسیار جوان، کم تجربه و خام را راهی لیگ برتر کرد و با اینکه جوانان یحییی گل محمدی نشان دادند برای برپا نگهداشتن  پرچم تراکتور از هیچ تلاشی فروگذار نمی کنند اما کسب رتبه نازل دهمی در پایان رقابت ها با جایگاه واقعی و اصیل تراکتور فاصله زیادی داشت. تراکتور لیگ هجدهم در حالی که از سایه محرومیت نقل و انتقالاتی بیرون آمده بود جلوه ای دیگر داشت. تیم خصوصی شده لیگ برتری با ثروت کلان مالک جدید با قدرت وارد نقل و انتقالات شد و علاوه بر استخدام یکی از بهترین و شناخته شده ترین مربیان فوتبال جهان، تیمی متشکل از ستاره های تیم ملی ایران و لیگ برتر و همچنین خارجی هایی با کیفیت از جزیره را راهی رقابت ها کرد. بسیاری معتقد بودند تجربه نشان داده که ولخرجی زیاد صرفا ضامن نتیجه گیری نیست و نتایج هفته های نخستین تراکتور هم گواه همین مدعی بود اما حالا با گذشت 6 هفته از این رقابت ها و تساوی دلچسب تراختوری ها در اصفهان برابر سپاهان مدعی و البته برد دلنشین برابر رقیب همشهری در این هفته نشان داد چرخ های تراکتور در لیگ هجدهم آغاز به چرخیدن می کند.

شاید از این مطلب هم خوشتان بیاید :   برترین عکس های سال 2018 نشنال جئوگرافی

 

فرمان تراکتور در دستان توشاک

روزی که نام توشاک به عنوان گزینه هدایت سرخ های تبریزی مطرح شد بسیاری بر این باور بودند که او با همه افتخار و عناوینش در هفتاد سالگی توان هدایت تیمی آن هم با مشکلات تراکتور را ندارد. جدا از شرایط سنی، توشاک تجربه هدایت تیمی از ایران را هرگز نداشته و با مشکلات فوتبال خاورمیانه آشنا نیست. همه اینها نشان می داد که نباید چندان خوشبین به موفقیت این مربی صاحب نام بود و او هرگز نمی تواند به جایگاهی که تونی الویرا در تراکتور رسید نظر داشته باشد. بعد از نتایج ضعیف تراختور و بالاخص شکست سنگین برابر استقلال در آزادی کم کم زمزه های خداحافظی او بلند شد اما حمایت و همراهی قاطع مدیران دلسوز تراکتور و البته دلگرمی هواداران پرشپور نشان داد  که توشاک توان و انگیزه موفقیت در ایران را دارد و می تواند با  همراهی مدیرانش و البته به کمک زمان تیم تازه شکل گرفته اش را همگن کند و خیلی زود سرخ های آذری را به جرگه مدعیان لیگ برتر برساند.

شاید از این مطلب هم خوشتان بیاید :   ده تصویری که در بهترین زمان ممکن گرفته شده اند،سری دوم

نیم فصل دوم و تراکتور مدعی

هرچند نتایج تراکتوری ها در بازی های اخیر نوید روزهای بهتری را برای نماینده نخست تبریز تداعی می کند اما مهمترین مشکل این فصل تراکتورسازی، یعنی ترکیب کاملا دگرگون شده این تیم معضلی است که حل آن نیازمند زمان است. این زمان شاید تا پایان نیم فصل نخست به طول بکشد اما اگر حمایت مدیران و همراهی هواداران همراه این زمان شود در نیمه دوم لیگ هجدهم تراکتور توشاک تیمی در قواره یک مدعی خواهد بود.

مطالب مرتبط

همچنین ببینید

اینترمیلان؛ متخصص در سوزاندن استعدادها

درخشش خیره کننده زانیولو در لباس رم اگرچه هواداران ایتالیا را در دوران فقر ستاره …

عنوان بزرگترین باشگاه جهان به قوهای سپید رسید

 در نسخه فوریه نشریه فرانس فوتبال، رئال مادرید که در سه فصل اخیر سه بار …

مسی ثروتمندترین بازیکن جهان شد

نشریه فرانسوی توانسته حقوق 10 بازیکن پردرآمد جهان را به صورت ماهیانه و پیش از …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

error: این امکان غیرفعال است